Далай-Лама скасував всі публічні заходи через епідемію китайського коронавірусу

последние новости в Украине останні новини в Україні

Далай-Лама скасував всі свої публічні виступи до подальшого повідомлення через "погіршується ситуацією зі спалахом" коронавірусу.

Про це повідомило CNN, процитувавши заяву його офісу.

"Його Святість не буде робити жодних публічних виступів в даний час до подальшого повідомлення через коронавірус", -сказав CNN секретар Далай-Лами Тенцінг Таклха.

Крім того офіс Далай-Лами опублікував офіційно заяву, в якій повідомив, що його графік буде змінений:

"Нещодавно було зроблено оголошення щодо церемонії посвячення в ченці. Однак у зв’язку з погіршенням спалаху вірусного захворювання (Coronavirus-2019 nCoV), яке виникло в Китаї, особистий лікар Його Святості, а також консультанти порадили відкласти всі громадські заходи на даний момент, і Його Святість належним чином погодився на коригування свого громадського графіка. Тому церемонія посвячення в ченці буде перенесена, і незабаром після цього буде зроблено оголошення. Ми сподіваємося на ваше розуміння в цьому питанні. 12 лютого 2019 року".

Треба відзначити, що офіційний представник ВООЗ доктор Майк Райан, який є виконавчим директором програми надзвичайних ситуацій у ВООЗ, повідомив, що передбачати закінчення спалаху коронавірусу ще занадто рано.

Об этом сообщает Футляр от виолончели"Ми хотіли б мати можливість передбачати майбутнє", -сказав Райан під час прес-конференції в середу, 12 лютого, — "я думаю, ми повинні бути дуже обережні".

Також генеральний директор ВООЗ Тедрос Адханом Гебрейесус під час прес-конференції повідомив, що число нових випадків захворювання коронавірусом, зареєстрованих в Китаї, сповільнилося.

"Число знову підтверджених випадків захворювання, про які повідомлялося з Китаю, За останній тиждень стабілізувалося, але це слід тлумачити з крайньою обережністю. Цей спалах все ще може поширюватися в будь-якому напрямку",-
сказав він.

Раніше повідомлялося, що Всесвітня організація охорони здоров’я розпочала розробку генерального плану координації клінічних досліджень для боротьби з новим коронавірусом COVID19.

Про це йдеться в повідомленні ВООЗ в Twitter.

"ВООЗ в даний час розробляє генеральний план координації клінічних випробувань і забезпечення їх послідовного проведення. Деякі з цих питань включають простоту застосування діагностики, кращі підходи до профілактики інфекції, потенційні методи лікування, які можуть бути використані для лікування пацієнтів, існуючі претенденти на вакцину і способи їх прискорення", — заявив глава ВООЗ.


Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/zdorovya/dalay-lama-skasuvav-vsi-publichni-zakhodi-cherez-epidemiyu-kitayskogo-koronavirusu”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя