У Німеччині спіймали злочинців, які займалися нелегальним працевлаштуванням українців


У Німеччині поліція викрила організоване злочинне угруповання, що займалося нелегальним працевлаштуванням українців.

За даними речника поліції в Ганновері, 13 листопада правоохоронці провели спецоперацію з нейтралізації цієї злочинної мережі в шістьох федеральних землях, повідомляє УНІАН з посиланням на Deutsche Welle.

За даними поліції, група злочинців залучала до Німеччини працівників зі Східної Європи, переважно з України, які приїздили до країни начебто з туристичною метою, але потім залишалися в ФРН і працювали, хоч за законом не мали на це права.

Зловмисники видавали їм фальшиві документи та посвідчення для реєстрації в місцевих органах влади, в соціальних та страхових службах. Крім того, злочинне угруповання мало власне агентство, яке допомагало українцям нелегально працевлаштуватися, а також надавало підтримку з пошуком житла поблизу місць роботи. Даних про залучення українських громадян до проституції немає, додали в поліції.

У рейді брали участь 510 співробітників федеральної поліції, йдеться в заяві речника, яку наводить агенція новин dpa. Як повідомляє NDR, серед затриманих — 52-річний чоловік, який вважається одним із керівників злочинного угруповання. Слідчі досі намагаються визначити справжню кількість учасників угруповання.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/u-nimechchyni-spiymaly-zlochyntsiv-iaki-zaymalysia-nelehalnym-pratsevlashtu/” Об этом сообщает spritno.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя