Напад на поліцейський відділ у Парижі розслідують як убивство, а не теракт

Жертвами нападу стали троє офіцерів поліції і адміністратор — Напад на поліцейський відділ у Парижі розслідують як убивство, а не теракт
Жертвами нападу стали троє офіцерів поліції і адміністратор
Фото: news.sky
Прокурор не став розкривати мотиви 45-річного нападника, але сказав, що влада почала розслідування за статтею «вбивство» Об этом сообщает 15-news.in.ua со ссылкой на СМИ.


Прокурор Парижа підтвердив, що в результаті нападу співробітника з ножем в поліцейському управлінні французької столиці загинули троє офіцерів і адміністратор.


Про це повідомляє «Європейська правда».


Прокурор Парижа Ремі Хейц повідомив, що загинули троє чоловіків і одна жінка. Раніше представник профспілки поліцейських заявив, що четверо поліцейських загинули.


Міністр внутрішніх справ Франції повідомив, що одному з поранених співробітників поліції роблять термінову операцію.


Правоохоронці розповіли, що співробітник був застрелений під час нападу в четвер у штаб-квартирі поліції через дорогу від Собору Паризької Богоматері.


Прокурор не став розкривати мотиви 45-річного нападника, але сказав, що влада почала розслідування за статтею «вбивство», на даний момент виключивши терористичний мотив.


Повідомляється, що раніше співробітник, який скоїв напад, не створював жодних проблем.


В управління поліції прибуло керівництво країни, в тому числі президент Еммануель Макрон, який заявив, що бажає продемонструвати солідарність з усіма офіцерами і співробітниками поліції.


Як відомо, спочатку зловмисник напав у своїй робочій кімнаті на поліцейського, який перебував там. Вийшовши з цього приміщення в коридор, він вдарив ножем другу жертву. Третя людина загинула на сходах. Жінку нападник убив в одному з внутрішніх дворів префектури.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/world/observe/napad-v-policeyskiy-viddil-u-parizhi-rozsliduyut-yak-ubivstvo-a-ne-terakt-629989.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя