Парламентська асамблея ОБСЄ переобрала президента

Переобраний президент назвав виконання своїх обов’язків «важливим тягарем» — Парламентська асамблея ОБСЄ переобрала президента
Переобраний президент назвав виконання своїх обов’язків «важливим тягарем»
У понеділок відбулося заключне пленарне засідання ХХVIІІ щорічної сесії Парламентської асамблеї ОБСЄ Об этом сообщает odnako.in.ua со ссылкой на СМИ.


Парламентська асамблея ОБСЄ переобрала депутата від Грузії Георгія Церетелі на посаду президента організації.


Це відбулося у понеділок під час заключного пленарного засідання ХХVIІІ щорічної сесії Парламентської асамблеї ОБСЄ у м. Люксембург, повідомляє «Укрінформ».


«Я піклуватимуся про цю Асамблею. Це наш обов’язок — відповідати потребам наших людей. Це важливий тягар, будь-то вирішення конфліктів, тероризм, зміна клімату чи інші питання», — завив після переобрання Церетелі.


Також під сесії було переобрано віце-президентів Асамблеї ОБСЄ – Віктора Пауля Добре (Румунія) і Азая Гулієва (Азербайджан). Ще одним віце-президентом став Нілза де Сена з Португалії.


Крім того, було обрано і керівництво трьох загальних комітетів ПА ОБСЄ: комітет з політичних питань та безпеки очолив Філіппо Лобмарді (Швейцарія), комітет з економічних питань, науки, технологій та навколишнього середовища – Софіо Кацарава (Грузія), комітет із демократії, прав людини та гуманітарних питань — Кіріакос Хаджіяні (Кіпр).


Джерело статті: “http://glavcom.ua/world/observe/parlamentska-asambleya-obsje-pereobrala-prezidenta-608228.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя